всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Зв'яжіться з нами>Будьте нашим агентом

Стати агентом компанії Future Compoistes Co., Ltd?

Ми постійно шукаємо нових агентів. Це надає чудові можливості для бізнесу для людей, які хочуть розширити свій бізнес у сфері композитів з вуглецевого волокна, пінопласту PMI або деталей спеціального дизайну, які бажають знайти надійне джерело. Ми пропонуємо нашим агентам дуже привабливу програму розподілу прибутку разом із чудовими маркетинговими інструментами. Ми вітаємо агентів по всьому світу. 

       Ми надаємо нашим агентам найкращі ціни та пропонуємо технологічну підтримку. Крім того, наші агенти самі встановлюють ціни на наші послуги в залежності від місцевих цін регіонів, в яких вони працюють, якщо ми зустрінемося з їхніми місцевими клієнтами, ми познайомимо їх. 

       Щоб стати нашим агентом, вам потрібно надати інформацію про вашу компанію та провести деякі дослідження ринку. Що використовується для підтвердження серйозності нашого довгострокового партнерства. Крім того, ми запропонуємо спеціальну підтримку, як-от швидший час доставки, швидку підготовку замовлення на зразки та стимулювання знижок наприкінці року.  

 

Ми завжди будемо раді вітати Вас у нас.

бути агентом DIDO

Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.