всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Про нас>профіль компанії

про нас

З моменту свого заснування в 2006 році Future Composites Co., Ltd займається виробництвом труб з вуглецевого волокна, вуглецевих пластин і деталей з вуглецевого волокна на замовлення. Перемотаючи вперед до сьогоднішнього дня, він розширився до виробництва та продажу тканини з вуглецевого волокна та серцевини з пінопласту PMI.

Future composites має повний набір зрілої тканини з вуглецевого волокна, продуктів з вуглецевого волокна та виробничих потужностей і технологій PMI, суворо відповідно до системних вимог до персоналу, обладнання, сировини, технологій, навколишнього середовища, випробувань та інших процесів, повного контролю елементів, якість продукції стабільна та надійна. Future використовувало джерела сировини, модернізацію обладнання, удосконалення процесів, системи управління та масштаби застосування, щоб зменшити операційні витрати та ризики, а також підвищити рентабельність продукції та цінність для споживача. Усі ці композити, виготовлені компанією Future, широко використовуються в високоякісному обладнанні, такому як вертольоти, безпілотні літальні апарати, обтекачі, а також у цивільних сферах, таких як автопоїзди, виробництво автомобілів, спортивне обладнання, медичне обладнання та електронне аудіо.

Майбутнє має не лише можливості для досліджень і розробок, виробництва та перевірки композитних матеріалів, а й можливості високоточного різання з ЧПУ та тонкого шліфування. Грунтуючись на розумінні характеристик, методів оцінки та способів застосування виробів з вуглецевого волокна, вуглецевих тканин і піноматеріалів PMI, Future може надавати передпродажні, продажні та післяпродажні послуги на основі розуміння потреб клієнтів, щоб допомогти користувачам скоротити цикл розробки та зменшити ризики застосування.

Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.