всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Новини

Медіа

Про процес намотування мононитки з вуглецевого волокна

переглядів:196 Автор: Час публікації: 2022-04-22 Походження:

          Перевага процесу намотування над іншими процесами в обробці трубної арматури полягає в передумові збереження безперервності волокна.

Забезпечте достатнє попереднє навантаження, щоб смола могла краще проникнути в нього (уникаючи дефектів, спричинених бульбашками повітря, які можуть утворюватися між шарами).

       Завдяки поглибленому вивченню укладання композиційного матеріалу, ретельному розробленню програми намотування, точному контролю кута намотування, вибору відповідних вуглецевих волокон і точному контролю ряду елементів процесу, таких як повне подальше випробування продукту, виготовлення трубної арматури за допомогою процесу намотування, особливо трубопровідна арматура спеціальної форми, у багатьох випадках має тенденцію замінювати металеві труби.

1

        Труби з високим вмістом вуглецевого волокна забезпечують меншу вагу та вищу загальну продуктивність. Після поєднання з іншими процесами/обладнанням наш майбутній процес намотування може навіть виготовляти коліна, двотаврові балки тощо, які мають широкі перспективи в промисловій сфері.

1. Мокра обмотка

         Цей метод головним чином полягає в тому, щоб спочатку ретельно просочити джгут вуглецевого волокна в смолу, а потім безперервно намотувати його на форму сталевого сердечника труби з вуглецевого волокна, контролюючи натяг. Цей метод є основним способом виготовлення труб з вуглецевого волокна. Основними перевагами є: процес економічний, що дозволяє ефективно знизити собівартість продукції; внутрішній ефект ущільнення продукту хороший, і внутрішнє повітря вичавлюється, значно зменшує пористість продукту; розташування волокон з вуглецевого волокна збалансоване та плоске; за допомогою смоляного мастила знос вуглецевого волокна може бути зменшено під час виробничого процесу, а швидкість виробництва висока. Недоліками є: є певні відходи смоляної сировини; складно контролювати якість і точність виробу; мийність матриці низька.

2. Суха намотка

        Основною сировиною для виготовлення труб з вуглецевого волокна методом сухого намотування є препрегована пряжа з вуглецевого волокна, а сировина нагрівається на машині для намотування. Після того, як вона стає м’якою та липкою, вона намотується на оправку. Виробництво препрегу дозволяє точно контролювати рецептуру,

Тому якість і стабільність виробленої продукції легше контролювати. Цей спосіб виробництва більш ефективний. Виробниче середовище чисте та гігієнічне, якість продукту відносно вища, але вартість краща, а зсув між шарами волокна низький.

Як укладається пряжа?

        Усі труби з вуглецевого волокна точно намотані однією ниткою за допомогою автоматичної машини для намотування за допомогою попередньо встановленої комп’ютерної програми. Кожен тип труб відповідає окремій програмі укладання пряжі, яка точно намотує вуглецеве волокно під різними кутами. Одночасно , натяг пряжі та інші відповідні параметри взаємодіють, щоб досягти необхідної кривої вигину виробу. Лише точне рішення кута намотування пряжі з попереднім натягом, що забезпечується процесом намотування, може ідеально вирішити найбільшу проблему крутного моменту труби в застосуванні.


Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.