всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Новини

Медіа

Інтерпретація процесу формування прямокутної труби з вуглецевого волокна

переглядів:138 Автор: Лінда Час публікації: 2022-07-04 Походження:

         Прямокутна труба з вуглецевого волокна є однією з найпоширеніших труб з вуглецевого волокна. Він має такі переваги, як надзвичайно висока міцність і довговічність, і став першим вибором для багатьох складання виробів. Future виробляє прямокутники з вуглецевого волокна різних специфікацій. У цій статті пояснюється процес компресійного формування прямокутних труб з вуглецевого волокна.

         Формування прямокутної труби з вуглецевого волокна може краще забезпечити специфікацію розміру та продуктивність продукту прямокутної труби.

Процес стиснення прямокутної труби з вуглецевого волокна

Процес компресійного формування виглядає наступним чином:

1). Зробіть відповідні форми відповідно до вимог продукту. Відповідно до вимог до продуктивності прямокутної труби з вуглецевого волокна та температури формування, розмір форми точно розроблений. Прес-форма зазвичай використовує метод чоловічої та жіночої форми та форми внутрішнього сердечника, щоб гарантувати, що внутрішній розмір прямокутної труби з вуглецевого волокна є нормальним, щоб вона не деформувалася під час процесу формування під високим тиском і високою температурою.

2). Після виготовлення форми необхідно вирізати препрег. Створіть різні шари відповідно до розміру, виріжте препрег з вуглецевого волокна та покладіть шари всередину форми. Після завершення шаруватої форми її ущільнюють, а потім відправляють на гарячий прес. Після закінчення часу хімічної реакції виробництво прямокутної труби з вуглецевого волокна завершено.

3). Грубий ембріон завершується, а потім виймається з форми. Після завершення виймання з форми виконується обробка з ЧПУ для отримання повнорозмірної прямокутної труби з вуглецевого волокна, яка збирається за потреби, а також потрібне свердління, таким чином завершуючи виробництво прямокутної труби з вуглецевого волокна.

Характеристики процесу компресійного формування прямокутної труби з вуглецевого волокна

1) Весь процес формування прямокутної труби вимагає робочої сили, тому ціна прямокутної труби з вуглецевого волокна набагато дорожча, ніж інші труби.

2) Розташування прямокутної труби є більш гнучким, що робить продуктивність прямокутної труби з вуглецевого волокна кращою, а розмір точнішим, тому прямокутна труба в основному використовується в деяких галузях високого класу та сферах.


Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.