всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Новини

Медіа

Показники якості препрегу з вуглеволокна

переглядів:20 Автор: Лінда Час публікації: 2024-04-29 Походження:

1. Зовнішній вигляд:

Волокна препрегу з вуглецевого волокна мають бути рівномірними, паралельними та щільно розташованими. Смола має бути повністю просякнута вуглецевим волокном і не повинно бути ділянок з багатим або бідним клеєм. Усередині не повинно бути зморшок, скручувань, перетинів, сміття, кінців ниток, грудок ниток тощо.

2. Фізичні властивості:

Фізичні показники ефективності препрегу з вуглецевого волокна в основному включають масу на одиницю площі, масу волокна на одиницю площі, вміст клею та товщину. Щоб отримати рівномірну масу та товщину на одиницю площі, необхідно суворо контролювати масу на одиницю площі та вміст клею вуглецевого волокна.

3. Оброблюваність формування

Якість в'язкості препрегу з вуглецевого волокна, час гелеутворення, молекулярна маса та розподіл смоли, відтік смоли, вміст летючих речовин, умови затвердіння та інші параметри впливатимуть на процес формування препрегу.

Згідно з основними вимогами, які ми згадували вище, ці параметри повинні бути в розумному діапазоні та не повинні перевищувати цей діапазон, щоб уникнути впливу на кінцеву якість композитного матеріалу. 


Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.