всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Новини

Медіа

Які переваги дощок для серфінгу з вуглецевого волокна?

переглядів:17 Автор: Лінда Час публікації: 2024-04-26 Походження:

1. Легка вага:

    Коли дошки для серфінгу тільки з'явилися, вони важили більше 50 кілограмів. Після постійної оптимізації дошки для серфінгу в основному виготовляються з м’яких поліуретанових плит і твердих плит з епоксидної смоли вагою близько 20 кілограмів. Дошки для серфінгу з вуглецевого волокна Вага дошки може становити менше 15 кг, що робить її хорошим вибором для професійних серферів.

2. Стійкість до корозії:

    Дошки для серфінгу тривалий час замочують у морській воді, і термін їх служби стикається з серйозними проблемами. Крім кисню і водню в морській воді присутні також хімічні фактори, такі як Cl, Na, Mg, S, Ca, K і Br. Дошки для серфінгу з вуглецевого волокна мають хорошу стійкість до кислот, лугів і солі, що може ефективно подовжити термін їх служби.

3. Висока інтенсивність:

     Морський серфінг - це дуже велике випробування як для людей, так і для дошок для серфінгу, які повинні витримати величезний вплив хвиль. Матеріал дошки для серфінгу недостатньо жорсткий і легко пошкоджується та розкладається під час серфінгу, що дуже небезпечно для людей. Жорсткість дощок для серфінгу з вуглецевого волокна приблизно в 5 разів перевищує міцність сталі, яка може протистояти сильному удару хвиль, забезпечуючи задоволення від серфінгу та покращуючи безпеку.

4. Дизайн:

     Для серфінгістів це задоволення - налаштувати дошку для серфінгу самостійно. Дошки для серфінгу з вуглецевого волокна можуть задовольнити цей попит, включаючи складні, комбіновані, довгі дошки, короткі дошки, версії для зброї, м’які дошки та плаваючі дошки. Доступні дошки, дошки для веслування та інше.

5. Гарна стійкість до землетрусів:

      Композитні матеріали з вуглецевого волокна мають хороші буферні та антисейсмічні властивості. Після виготовлення дощок для серфінгу з вуглецевого волокна вони можуть краще підтримувати баланс під час серфінгу, дозволяючи серфінгістам краще контролювати, зменшити складність початку та полегшити виконання деяких складних рухів.

      Переваги дощок для серфінгу з вуглецевого волокна відносно вичерпні та є дуже хорошим стимулом для серфінгу. Однак ціна на дошки для серфінгу з вуглецевого волокна недешева. Звичайні дошки для серфінгу можна купити за кілька тисяч юанів, тоді як дошки з вуглецевого волокна можуть коштувати десятки тисяч юанів.


Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.