всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Новини

Медіа

Чому вуглеволокно таке дороге, улюблений матеріал у світі суперкарів і гонок?

переглядів:358 Автор: Лінда Час публікації: 2022-04-15 Походження:

        Якщо ви стежили за новинами про спортивні автомобілі, вам повинно бути знайоме слово вуглецеве волокно, тому що суперспортивні автомобілі та гоночні види спорту люблять використовувати вуглецеве волокно як матеріал для кузова. Це майже улюбленець суперспорту. Поки це пов’язано з ним, це має бути це модель дуже високого класу. В інших галузях вуглецеве волокно також використовується, тож чи знаєте ви, що таке вуглецеве волокно і чому воно таке популярне?

1

         «Улюбленець» матеріалів для виготовлення суперкарів вуглецеве волокно має масу переваг, але є лише один недолік, який ускладнює його популяризацію.

Вуглецеве волокно у всіх виглядає відносно сучасним матеріалом. Насправді це існує вже давно. Він використовувався в автомобілях ще в 1950-х роках, і вперше його використовували в моделі Chevrolet. Вміст вуглецю в цьому матеріалі дуже високий, який може досягати понад 95%, і він волокнистий, тому його називають вуглецевим волокном.

3.webp

Перевага:

         Вуглецеве волокно віддано перевагу спортивним автомобілям через його численні переваги. Наприклад, він дуже легкий, а в порівнянні з таким же металевим матеріалом його вага значно менша. Крім того, суперкари та гоночні автомобілі прагнуть до найвищої продуктивності. Щоб знизити якість, можна сказати, що все зроблено. Тому, виходячи із забезпечення міцності, зменшення власної ваги стало проблемою для дослідження інженерів. Наприклад, на початку використовувалися сталеві конструкції, а потім були винайдені алюмінієво-титанові сплави, а потім розроблені вуглецеві волокна. Вага може сягати приблизно однієї третини від попередніх, і продуктивність автомобіля була значно покращена завдяки постійному зменшенню ваги.

          Хоча вуглецеве волокно звучить крихким, насправді його міцність дуже висока. Порівняно з матеріалами тієї ж якості, його міцність у кілька разів вища, тому на основі забезпечення легкої ваги після зіткнення він також може максимально захистити безпеку пасажирів у салоні. Особливо в спортивних автомобілях використання цього матеріалу є ще більш цінним. Крім того, вуглецеве волокно не є металом, воно майже не піддається корозії і не змінюється протягом багатьох років, тому воно набагато краще, ніж металеві матеріали, а також воно стійке до високих і низьких температур і має дуже тривалий термін служби. термін служби, який може покращити екстремальні характеристики автомобіля. Його також можна використовувати в екстремальних умовах.

4.webp

недостатньо:

          Незважаючи на те, що вуглецеве волокно має так багато переваг, воно не ідеальне, а також має кілька значних недоліків. Наприклад, вуглецеве волокно є матеріалом з дуже поганою пластичністю. Не володіє еластичністю і пластичністю. На відміну від металу, його можна відремонтувати після зіткнення. Карбон зіткнувся, і тріщини довелося замінити в цілому. Ось чому вартість обслуговування після зіткнення суперкара дуже висока. Оскільки пошкодження невелике, необхідно замінити весь корпус.

         Це пояснює, чому вуглецеве волокно не використовується в звичайних автомобілях, оскільки воно таке хороше. Основна причина в тому, що вуглецеве волокно складно виробляти і дорого, а звичайні автомобілі зовсім не підходять. Однак після модернізації технології вуглецевого волокна в майбутньому, можливо, ми, звичайні люди, також зможемо її використовувати.

Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.