всі категорії
EN

Ти тут: Головна>Про нас>Чому обирають нас

Чому обирають нас

майбутнє composites має повний набір зрілої тканини з вуглецевого волокна, вуглецю волокнистих виробів і виробничих потужностей і технологій PMI, строго в відповідність системним вимогам до персоналу, обладнання, сировини матеріалів, технологій, середовища, випробувань та інших процесів, повн контроль елементів, якість продукції стабільна та надійна. Майбутнє має використовувані джерела сировини, модернізація обладнання, удосконалення процесів, системи управління та масштаби застосування для зниження операційних витрат і ризики, а також підвищити економічну ефективність продукції та цінність для споживача. все ці композити, виготовлені компанією Future, широко використовуються в висококласних таке обладнання, як вертольоти, безпілотні літальні апарати, обтічники та ін цивільні галузі, такі як автопоїзди, виробництво автомобілів, спортивне обладнання, медичне обладнання та електроніка o.

       майбутнє не тільки має можливості для досліджень і розробок, виробництва та перевірки композитних матеріалів, а також високоточне різання з ЧПУ і можливості тонкого помелу. Виходячи з розуміння в характеристики, методи оцінки та способи застосування вуглецю волокнисті вироби та вуглецеві тканини та піноматеріали PMI, Future can надають передпродажні, внутрішньопродажні та післяпродажні послуги на базі розуміння потреб клієнтів, щоб допомогти користувачам скоротити цикл розробки і зменшити ризики застосування.


Гарячі категорії

залишити повідомлення
Онлайн-чат

Привіт, будь ласка, залиште тут своє ім’я та електронну адресу, перш ніж спілкуватися в Інтернеті, щоб ми не пропустили ваше повідомлення та зв’язалися з вами.